Zarabianie na pisaniu

Jest wiele osób, które szukają możliwości dorobienia sobie i najchętniej zdecydowałyby się na pracę zdalną. Jeśli ktoś ma lekkie pióro, potrafi pisać bez błędów ortograficznych i stylistycznych może pomyśleć o zarabianiu na pisaniu tekstów. Taka praca dorywcza może przybierać wiele postaci.

Kolekcja monet na Euro 2012

monety euro 2012Nie tak dawno w naszym kraju mieliśmy wielką piłkarską imprezę i oczywiście z tego powodu również NBP zdecydowało się uczcić to wydarzenie przygotowując dla nas kolekcję monet okolicznościowych. Okazało się, że kolekcja przerosła najśmielsze oczekiwania. W sumie stworzone zostały zróżnicowane monety, które mogli kupić ludzie o różnych możliwościach finansowych.

Co bardzo charakterystyczne część tych monet nie ma typowego okrągłego kształtu. Mamy takie monety, które przygotowane zostały w formie kwadratowej, z nieco ukośnie przygotowanymi bokami. Większość monet wykonano w srebrze, ale są na nich dodatki elementów kolorowych. Oprócz tego jeszcze zrealizowany został komplet kilkudziesięciu monet wykonanych ze złota najwyższej próby.

Nawet mimo bardzo wysokich cen okazało się, że kolekcja monet przygotowana z okazji Euro 2012 cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Od pierwszego dnia, gdy monety miały pojawić się w sprzedaży od razu przed siedzibą NBP ustawiła się bardzo długa kolejka. To od razu pokazało się, że propozycja monet z okazji tego wydarzenia była rzeczywiście idealnym pomysłem, który świetnie się sprawdził.

Nasza misja

Nasz serwis powstał po to, aby ludzie, którzy uwielbiają pisać mogli znaleźć miejsce dla siebie. Takim miejscem jest właśnie MONETY. Publikuj swoje przemyślenia u nas.